16.12.06+Sny značkového blázna***

16. prosince 2006 v 14:38 | Pajuš |  blog...ten pravý:)
Zdravím,
blog "jede" dosti pomalu,ale s tím nic nenadělám,opravdu nemám moc času...Zrovna pilně pracuju na článku o AMkách...chtěla bych,aby byl podobný tomu o FF (se kterým sem se mimochodem štvala tři hodiny),ale de to ztuha:(.

Chtěla bych vědět-zdají se vám taky někdy tak šílené sny??Doufám že jo,jinak bych nejspíš ani nebyla lidská bytost:)...Ve čtvrtek se mi zdálo o škole-o dějáku-o p.učitelce (mé celkově dost oblíbené) a zkoušení...
Hodina dějepisu...Já si hrála s mobilem mého bráchy,ptž. sem se nejspíš nudila:) a byla přistižena při činu."Ten mobil ti zabavuju Valíková a už ho nevrátím.Víš co??Pojď k tabuli,ať si vyděláš aspoň na starší model Siemens..."(v mém snu se za zkoušení dostávaly peníze:výborně 6000kč,chvalitebně 5000kč,dobře 4000kč,dostatečně 2500kč,nedostatečně 1000kč :dobrý,ne??hned zítra to navrhnu našemu školství ;) )"Valíková,pověz mi něco o 16.století v Evropských státech"(moc si to nepamatuju,ale něco ze mě vylezlo)."Dobře,dobře,tak aby to bylo aspoň na trojku,mám pro tebe jednu otázku." Před tabulí se vždycky cítim trapně a tak mé JÁ ve snu začlo poskakovat..."Co tady poskakuješ jako pejsek??Takhle si to nepředstavuju!!"(Chudák paní učitelka,ve skutečnosti není vůbec taková)."K té otázce-Kdo vykradl v 16. století Filipu II. školní skříňku??"Co byste asi dělali,kdyby vám někdo položil v dějáku takovou otázku??Já každopádně začla zas skákat...Z publika se mi donesla nápověda-Krel V. ...Sice to byla špatná odpověď a já si odnesla jen 2500kč,ale sen byl u konce...!!
Zveřejnila sem sen ze čtvrtku a když už sem u toho,tak napíšu i ten dnešní...
Ch(r)orvatso-já-mamka-taťka-Sasui a hnusný perverzák:Taťka zase zalezl do našeho bambusového apartmá a tak jsem se s mamkou vydaly na pláž,která byla mimochodem dost akční.Do moře se dalo vlézt jedině seskokem z třímetrové skály...Píseček,kamínky??ne,skála s malýma výběžkama-pohodlnost sama:).Po obědě do našeho apartmá přijel další podivný čech(mooc pěkný que la di chi s dreadama a piercingem na bradě...:) ).Myslím,že pak následovala promluva mezi mnou a Sasui na houpacích sítích u moře."Toho chlápka znám,je to kámoš mého bráchy.Tušim,že hraje v kapele a umí zpívat." povídala Sasui."Jo??muzikanti se hned poznají,že??Vypadá jako dost que la dichi,ale tipuju ho na dvacettři..."odpověděla jsem."No,brácha říkal,že je děsný sukničkář a sexuálně založený člověk"přemýšlela kamarádka."A kdo není,že??"(sny sou divné-tohle bych nikdy neřekla!!)Zkrátim to-Dreaďák se do mě zamiloval a naprosto všechny šamponky žárlily.Já ho mírně ignorovala,ptž. měl podmínku-jít společně na nudapláž (dobře sem udělala-kdoví,co by tam se mnou chtěl dělat!!).Dobýval mé srdce pozoruhodnými seskoky ze skal a modrými,umělohmotnými prstýnky,které dával každé(což sem se dozvěděla až ke konci).Proto sem se rozhodla i s rodinou ihned odjet domů.Na posledním koupáním mě brutálně napadlo hejno komárů a vypilo mi všechnu krev.Nikomu to nejspíš nevadilo a my se vrátili do ČR...
I'm not OK...Vaše Pajuška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | E-mail | Web | 16. prosince 2006 v 18:29 | Reagovat

No, Ty máš, ale sny...:)

Plomiň, že se směju, ale tohle snad bez úsměvů ani nejde...:)

2 Magička Magička | 16. prosince 2006 v 20:21 | Reagovat

Tak tady máš slíbený komentář- Takové chechtavé sny snad může mít jenom takové zlatíško jako ty,že?? :D tak já mizím pěkně se vyspi,tvá Magdička :)

3 Magdička Magdička | 16. prosince 2006 v 20:22 | Reagovat

Chyba,já sem Magdička :D plomiň

4 Pajuš Pajuš | 17. prosince 2006 v 10:37 | Reagovat

plomiň si prosím nezvykej říkat...prosííím,nelíbí se mi to ani trošku.A je to Pražské a šamponské ;(

5 maran maran | 2. dubna 2007 v 17:34 | Reagovat

chacha sice sem to už slyšela ale stejně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.