Vánoce vánoce přicházejí :) ***

3. prosince 2006 v 14:48 | Pajuš |  blog...ten pravý:)
Zdravím....momentálně sem na vrcholu blaha,ptž. poslouchám Frantíky a s nima mám skoro vždycky takovou náladu :) zlatíčka...mimochodem i s Offama.Už aby byly ty Vánoce...všichni s nima šokujou a někteří se chlubí,že už mají dárky OMG!dyť je teprv druhého!Bruce už se mě taky ptal,kdy spácháme vánoční nákupy.Asi na tom něco bude...Já odpověděla,že po výplatě-moment!Je druhého,tak to já hned pudu otravovat mamku:).Ty Vánoce sem zmiňovala,ptž. Ježíškovi(:)) píšu o Hi-Fi věž...Doufám,že sem byla dostatečně hodná:).
Včera byl celkem great den-Zuz s Hančičkou(největší zrádkyně v historii naší třídy) náš přišly okouknout-takže o zábavu postaráno:).Jo,a když už sem u té zábavy...asi před měsícem a půl sme psali (naše 8.D) takový dotazník o psychologickém stavu naší třídy.Kdo se cítí bezpečně a tak.Kdo je se všema kamarád,kdo je vtipný,kdo je spolehlivý,komu věříme...JÁ BYLA MEZI TŘEMA ZVOLENÝMA VE VŠECH POZITIVNÝCH KATEGORIÍCH!!She's lucky...she's star:D:D:D.Ne,hodně mě to potěšilo a co vím,vžycky sem o tom snila...Ale jesli sem 2. nejzábavněší,tak to je na tom naše třída dost blbě(upřímně!!)
Emigrovala sem do jiné grupy v kreslení...od šamponek dál...!!A k sexuálně založeným lidem blíž??už to tak nejspíš bude:(.Asi neexistuje ani jedna normální skupina,kde by bylo skvěle a sranda.
Byla občanka.Tak odvážná učitělka možná až škodí.Odmítala sem se na to video dívat!!upřímně-myslim,že to mělo hoodně tenkou hranici k pornu...HEY,NÁM JE TŘINÁCT,SLI STE SI TOHO EŠTĚ NEVŠIMLI!!
bazar...Pajuš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuz Zuz | 11. února 2007 v 15:00 | Reagovat

a Magdička jako zrádkyně není, jo??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.