4.12.06**

6. prosince 2006 v 17:17 | Pajuš |  blog...ten pravý:)
Tak tak listuju deníkem a připomínám si své typicky šamponské mládí :!.A v hlavě mi zas zabuší povinnost,vysvětlit tento pojem na blogu...úúúú,moc se mi to nevede.Však to přijde...*JOKINGLY*

neska žádný spešl zážitek ze školy.Snad jen,že máme jako jediní osmáci skříňky :P.
A na všechny děsivé předměty sme měli supla...V češtině-subjektivně zabarvený popis (slohovka).Napsala sem to spíš podprůměrně.Kdyby nám někdy dala téma příběh!vlastní!,nebo aspoň jen popis (aby tam nemusely být kýče jako v tom sub. zab.-V listopadu příroda vydá novou kolekci v čele s červenou a hnědou,ale pozor!nenakupujte moc,ptž. za pár měsíců bude 100% IN bílá...nebo-malé kapičky voda laskají mou tvář,vánek si hraje s mými(y??) vlasy...Rudý pomeranč si klidně pluje za obzor...)sou to 100%tní kýče.Asi proto mi to nesedělo-kýče nikdy nebyly můj styl:(.
Ve třídě sem se (mírně sobecky) zvolila na organizátorku třídních blbostí :P.Mluvčím je furt ZP Jakub,ale p. učitelka ho chce (zřejmě) zbavit funkce.Tou organizátorskou hlavou sem chtěla vymyslet,co dělat 22.12. ...v hlavě se mi narodil (podle mě) geniální plán-jít do kina.Myslela sem,že spoluobydlující budou nadšení,ale...hned studená sprcha po ránu :( :Do kterého kina??Na jaký film??Za kolik??To bysme museli jít eště s něakou jinou třídou...Na žánru se neshodnem!!...A tak sem zalezla doslova do koutku (přemýšlela nad svou blbostí) a zůstala tam po celý den.
zdánlivě naprosto geniální Pajuška :(
P.S. ZP Jakub je můj spolužák a ZP proto,že když ho můj velký bratr poprvé viděl (v kapele) řekl,že vypadá jak Známka Punku...přitom neměl kolem krku ani umělohmotnej drát!!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.