Bruce+kousek Aničky :P

4. února 2007 v 19:55 | Pajuš |  zpřízněné duše
O tento článek si požádala výše uvedená. Ale celkem se mi to hodí, měla sem v úmyslu sem informace o Brucovi, jako věrné osobě dát.

Seznámily jsme se ještě v předškolním věku přes Aňu. Byly to hrozné dívčí časy. Veřejně se přiznávám, že jsme Aničku pomlouvaly a kuly na ni pikle...PROMIŇ AŇI!!To víte- malé holky...!! Místo abych si vážila toho, že mi Aňa dala příležitost Terku poznat, tak...(Ale první, koho sem vzala do Švařcu byla Anička!)
Nejdřív (asi rok a půl) jsme byly takové holčičí trio, ale pak přišla....ŠKOLA!!(:D). Naše spiklenectví ještě posílil fakt, že jsme chodily na stejnou školu (Vrchní), zatímco Aňa na druhou stranu města.
S Aničkou nás od začátku spojovala gymnastika (kde sme se seznámily), ale pak se to zrušilo a byl konec světa.
Společně s Terkou jsme v útlém věku jezdily třeba i na tábory- odkud mám mimochodem dost chechtavé fotky:). I mezi členky malého sboru byly my dvě..., ale to už je dávno.

Z tábora (léto 2005)- Jedem busem do Orlických hor. Doufám, že budem zase v chatkách, to bylo skvělé. Zahlídla jsem tu nějakého kluka, co tu minule nebyl...Dost se baví s Liborem. nevadí mi to, změna je život.
"My sme Bílá, my nebudeme sedět, my budeme běhat!!" pár pohrdavých pohledů na neznámého hocha a tichá otázka "Kdo to je??" a náš Bruce pohotově: "Nějakej magor...". nedá nám to, musíme nového člena pěkně 'prodrbat'. "Vypadá jak gay", už nevím, z čích (??) úst to znělo, ale začly jsme to brát jako fakt. "Myslíš, že on a Libor...??" pauza "FUJ!"
Při procházce přikázal Libor nám, 'obdivovatelkám', že máme jít dopředu.My řekly, že to chápem, že je necháme o samotě :P. Přesně na tom výletě vznikla předělaná hláška z Pána Prstenů "Bývali to lidé- velcí králové gayů."celkem chechta.©Bruce
Vždy jsem byla moc pyšná na to, že dokážu mít o dva roky starší kamarádku a klape nám to. Jednou se jí učitěl ptal na přátele a ona zmínila mě. "Ok, what are you about, when you are together??..."Zdání klame- tahle otázka není lehká!! Co my víme?? V létě hráváme 'Sázky a dostihy', nebo se koupem v bazénu. Občas kouknem na film (doma, anebo v kině...) , ale častěji na riály (jako Hvězdná brána, Lovci pokladů...).

Možná vám vrtá hlavou, proč má Terka nick Bruce...??
Právě na táboře roku 2005 vymyslela geniální pohádku...Všichni ju znali...Jmenovala se: Černá buta- Story about black boot. Byla o Viggolovi & Orlim & o Bruci Willisovi & Černé butě...hlavní postava byl zrovna Bruce a přezdívka se zrodila...:)
Ta pohádka neměla chybu- hlavně kvůli atmosféře a tak se ji nikdy nepodařilo napsat, nebo si přesně vzpoměnou na děj :P.

Terka se narodila v únoru 1991 asi v Opavě. Bydlí jen o tři domy dál, než já...Chodí na Slezský gympl v Opavě na Krnovskou.
Je s ní sranda a někdy má opravdu šílené nápady. Je to otevřená (aspoň pro mě) bytost. Má ráda všemožné filmy v čele s "Pearl harbor"a Piráty z Karibiku...Líbí se jí Joel Osteen, Sean Biggerstaff
Poslouchá rádio a pop...

A poslední věta: Ať žijí skvělí lidé, jako například Terka!!

Pajuš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bruce bruce | E-mail | 9. února 2007 v 16:41 | Reagovat

ÚÚÚÚÚŽASNÉ Pajuš, to se ti povedlo!!! Jen malá chybka a to zě jsem se narodila až roku 1991 ale to je nepodstatné.

2 Pajuš Pajuš | 9. února 2007 v 19:42 | Reagovat

heh...nebyla sem si jistá...doufám, že tě potěšil Sean :) Na téhle fotce se mi tež líbí a dost, ale já ho nechám tobě:)

3 sabre sabre | 14. května 2007 v 12:17 | Reagovat

pozdni reakce ale prece ... vbec nevim co na to napsat :-D ale ehm.. ten novy to byl Negrg? A ze ste nas davali dohromady vic nez by se sluselo mi zveda.. zaludek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.