7 dní průměru+ music+ má hlava***

24. února 2007 v 20:23 | Pajuš
NUŽE,
v pondělí nebyla flétna. TŘIKRÁT HURÁÁ!!
Pondělky bývají dost šílené, jelikož s Wendy venku trávíme tak hodinu&půl. Co na tom?? Když už začnem s naším ©Pražsko- šamponským nářečím, nejde skončit. heh...V téhle náladě sme vymyslely veelmi origoš pozdrav sloužící pro s/ztrapnění před celým světem. Btw: část ste mohli vidět v úterý na zastávce Horňáku :) těsně před odjezdem na hodinu "hry na africké bubínky". Byla plná atmosféry (mooc peekné atmosféry), nadšení, ale i křečí. Abych to ujasnila- hrát na to není zas tak lehké, jako v mých představách...A proto s každým správně zahraným taktem mou duši zalilo štěstí :). Atmosféra- byla. Svíčka, pološero, mýdlová vůně a bum bum...pohoda, ne jako u Polednice v příčnici(!). Křeče hlavně u držení.. bude chvíli trvat, než se spřátelíme :). Málem bych zapomněla- chodí tam chlapec (17?) s krásným jménem- Oliver. No a on...jak bych to řekla?? Je celkem QLD. Ne moc, ale...:)
V úterý taky dorazila na návštěvu do školy Magdička. Některé zlé jazyky sice tvrdily (!), že se za nás (8. D.) stydí a je z ní značková, pyšná Pepačka (jak se to skloňuje?? když Pražáci= Pepíci??), že ani nepřijede, ale...KECY. Magdička je sice trošku změněná (:) ), ale zatím (:) ) vpoho :P.
Středabyla zajímavá snad jen rodinkou. Furt melem dokola dospívání, rozmnožování, etapy života...Třeba taková otázka: Co se vám vybaví pod pojmem rozmnožování?? nezdá se podivná?? Vim, jasně, je to ´přirozenost´, ale myslim, že by to do nás neměli furt hustit, ptž. by se to na nás mohlo odrazit.
In thursday like always- art. Great fun :) NÁMOŘNÍKU!! Ryjem zrovna detaily slavnějších děl. Já si vybrala hrozně pekný, abstraktní, černo-červený obraz...A přitom mě napadly dvě věci okolo blogu:
1 Zjevil se mi v hlavě budoucí vzhled. Bude hnědo-modrý (hm??)
2 Tip na anketu. Je to tu vůbec na něco?? :D viz.dole
GRRR...malá aktualitka. jak tu tak v pokoji sedím a píšu, zazvoní zvonek. Vylezu na balkón a uvidím strýce, povídám "Dobrý večer"
"Poď mi dolů otevřít, nějaký blbec nechal klíče ve dveřích!"- tak tohle bylo místo pozdravu!!GRRR- pochopíte, že mě to naštvalo??

S Aňou sme udělaly bleskové rozhodnutí´jít do kina (Mír) na Prázdniny. Měli kvůli technickým potížím zavřeno, super!!V -4oC přes celou Opavu nanic...Tak sme aspoň zašly do nějakých obchodů a tak...babinec :)
Sobota zase na Pradědu...
MÁ HLAVA:
zrovna tam si vklidu sedí jistý chlapec...a nechce pryč. A furt tam je. Musím ho nějak vystrnadit, než mi vleze i do levé části hrudního koše. (Což je mimochodem víc než pravděpodobné...) jeho úsměv mě vždycky tak zalije teplem,,,QLD (Ale prostě nesmím, je to zloun)
MUSIC
tohle mě za týden upoutalo:
Klaxons- Golden skans. Obecně- NEW RAVE se mi dost páčí spíš- Klaxons sou úžasní.
Zrovna tahle hitovka s divným klipem
(btw: zpěvák je QLD, co??)
Už dlouho sem tyhle dívčiny chtěla slyšet...Při poslechu
sem si uvědomila, že je to jako ABBA...


A taky sem objevila zajímavou hitovku (od Mika- Grace Kelly) , která teď prý drží první místo v Americe (v hiparádách)...Čím to je, že mám tolik ráda ty kňourající chlapy??:)Trochu sem si s tím tady pohrála...snad to vy, věrní nevěrníci oceníte...:) Pajuš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

výsledek= tenhle blog...JE TO TU...!!:D

na nic 27.1% (16)
na něco 72.9% (43)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.