týden celého pololetí+Martinka**

3. února 2007 v 22:12 | Pajuš |  blog...ten pravý:)
V týdnu byla asi nejdůležitější událostí vysvědčení...TAMTARARÁÁ celkem sem se těšila, ptž. letos byly plánované jen tři dvojky...a taky že jo!!*happy*
Na takovou menší, třídní oslavičku sme skočily do cukrárny. Bylo to celkem obtížné, ptž. v Opavě místo pro 9 lidí??Není šance...Nakonec sme zakotvili v (mnou tolik obávané) Baguette cafe(P.S. sranda...veelká :)).Kdo mohl vědět, že tam půjdu ten den ještě 'raz'??
Anička mě zvala na páchání nezákonných věcí...Copak se to dá odmítnout??Já vždycky chtěla, ať mám premiéru s Aňou. A když ono je to vysvědčení...:)
Říkala, že bych se mohla připojit k ní a Marťasovi. Tohodle človíčka sem neviděla tak 8 měsíců...nezákonné věci sme odložily na příští den a šly si sednout do Bag.Cafe (proč??možná nevěříte, ale kolem čtyř byly všechny cukrárny, kavárny, čajovny, pizzerie...obsazené- kromě B.C.), kde sem v Martince nalezla spřízněnou duši. Ona má tak trochu odlišné názory na život a proto je (pro mě) asi zajímavá (časem se rozepíšu v rubrice má m.&spol.). Objala sem ji jen proto, aby věděla, že je výjimečná. V té chvíli mě musela hodně (nenávist je silné slovo!!), ptž. od té doby asi 5 minut přemýšlela a nemluvila. Bylo mi to líto, ptž. tak sem to vůbec nemyslela...!!opravdu!!pak se rozmluvila a bylo to zase fain :).Moc- takhle dobře sem se hodně dlouho necítila :).
další den- Téměř celý jsem se těšila na Martinku a Aňu...Marťa pochopila, jak to myslím (nechci ji nutit mé názory, ale dát pozitivní podklady pro přemýšlení o světě a životech) a při objetí (dobrovolném) mi řekla nádhernou větu, kterou mi osobně snad ještě nikdo neřekl: "Mám tě ráda, Pajuško"...Asi v té chvíli se mi přeprogramoval mozek a teď mnohem víc přemýšlím o ní a o mně a o lidech a o vztazích...Je toho hafo a vše je pozitivní, takže great!!
P.S. taky sme udělaly čistě kamarádský čin- vyměnily si šály...Je to pekné, nemyslíte??Budu se snažit o to, o čem sním už hoodně dlouho: Mít opravdovou kamarádku...(možná mluvím divně, ale je to něco jako zamilovanost, takže se nekontroluju)
vyhání mě od compu...s pozdravem Pajuš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lole Lole | 15. února 2007 v 15:22 | Reagovat

Moc ale asi o matince nevíš jak tak koukám, nechci ti kazit radost ale......................ne o je jedno, určitě na to příjdeš brzy sama! :(((

2 Tvoje šála..:) Tvoje šála..:) | E-mail | 15. února 2007 v 17:02 | Reagovat

Je, Pajuško, to je klááásnééé...:)

No, Lole má pravdu...moc toho o mě nevíš...a...možná by ode mě bylo fér Ti to říct, ale...možná už tušíš....nebo...víš...?!

Tak...jsou dvě možnosti...VÍŠ TO-tím pádem je od Tebe strááášně pěkné, že se semnou i nadále bavíš....nebo....NEVÍŠ TO-pak to je celkem špatné, protože říct Ti to bude pro mě  psychicky děsně náročné...:(   Tak...asi by jsme si měli promluvit...otevřeně......:(

3 Pajuš Pajuš | 15. února 2007 v 18:11 | Reagovat

šálo,

moc o Tobě opravdu nevím a ani se obsahem tvé hlavy nepyšním!

myslím ale, že to vím...teda myslím, ptž. sem prolezla celý tvůj blog a leccos sem se dozvěděla. Ale to bylo ještě před touhle schůzkou...já tomu dávám volný průběh...zatím- když žiješ je to skvělé. Však ty poznáš, co je na životě tak krásného :) o to se postarám ;)

4 Tvoje šála..:) Tvoje šála..:) | E-mail | 19. února 2007 v 17:50 | Reagovat

Je, ty jsi milýýýý človíček...!!!! (podle vzoru mladýýýýý) :)

Prolezla jsi celý můj blog...? Juj...no....usmívám se momentálně, ptž mám fakt radost....ale zároveň se Tě začínám mírně bát...;)

Jinak díííky Pajuško-když jsem byla u Tebe...a mluvila s Tebou o ''podivných lidičcích''...byla jsem přesvědčená, že to nevíš....mmm...omyl....Už chápu proč se Ti tak špatně mluvilo... fakt, promiň! Myslela jsem, že to nevíš...

Už na to nebudu navazovat téma...:)

Ahoj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.