světové věci + jeden světový příběh

31. března 2007 v 22:07 | Pajuš |  teorie & názory
Nazdar,
hodlám vám vysvětlit pojem, který používám v poslední době celkem často. SVĚTOVÁ VĚC. Akční na tom je, že světové věci jsou pro každého úplně jiné... Vymyslím příběh dne, který je (aspoň pro mě) světový...a u každé světové věci napíšu hvězdičku...hm?? Ten pojem pochopíte sami :)

(sobota)Vzbudila sem se asi v jedenáct ráno*. Mýma ospalýma očima, stále ještě podmalovanýma světle zelenou tužkou* sem mžourala po velkém pokoji, který jsem na pražském intru* střední školy sdílela s Bárou. Byly tam ještě všichni mí kamarádi. Úsměv. Mám je ráda, trávíme spolu skoro každé páteční večery*, většinou v čajovně*, kavárně*, pizzerce*, v kině*, nebo po koncertech*, ale tentokrát nám nápad nějak scházel, tak sme udělali schůzi u nás na pokoji- však to znáte- objednaná pizza*, velký popcorn* a koukání na filmy*, dokud neusnem.
Vylezla sem z postele a plazila se k Michalovi. Na tváři mi naskočil lišácký škleb- napadlo mě, jak ho probudit. Jemně sem ho pošimrala na krku, vždyť vím, jak je zrovna tam lechtivý. Hned se vzbudil a vyjeknul, ale já byla připravená a vlepila mu velkou pusu. "Dobré ráno" řekl s úsměvem. Ten hřejivý pocit, hm...jaké maličkosti dokážou člověka potěšit.(Možná to trochu protahuju, omlouvám se...víte už, že sem romantik??heh...)
"Nevypadnem někam na snídani*? Mám celkem hlad." "Jo, asi jo...Vsadím se, že tihle ospalci tu zůstanou minimálně do dvou.".
následuje snídaně v podobě dvou koblih* a kelímek kakaa s brčkem* :)
Oběd v Mekáči*, procházka Prahou a projížďky po jezdících schodech* s partou, která už se konečně vzbudila...pár hodin na ICQ a chatech*
Večeře v pizzerce*, hodina na telefonu s kamarádkou*
večerní projížďka po loďce na Vltavě*...
a kolem 11 hodiny zase postel...Ach jo, škoda, že nemám uklízečku, na ten binec se nedá dívat
...

hoodně světový obrázek :)

Srry, možná to bylo až MOC světové...
Dík za pochopení mého pojmu a názoru
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | 1. dubna 2007 v 18:27 | Reagovat

popravdě řečeno... celkem nezdravá vyhlídk...kdyby teda byla do budoucna, jakože asi není...

2 Pajuš Pajuš | 4. června 2007 v 15:18 | Reagovat

uvědomila sem si...díky, ale je to světové

opravdu...možná až moc :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.